×
A honlap erotikus tartalommal bír.<br/>Megtekintését kizárólag 18 éven felüliek számára ajánljuk!

Ön elmúlt 18?

Igen Nem

FA-kupa: a Chelsea bekaparta a legjobb 16 közé, kínos a United számára a továbbjutás2023.02.05. ● Saját

Az FC Chelsea hosszabbításra kényszerült az FA-kupában a harmadosztályú Playmouth ellen, de végül sikerült bejutnia a legjobb 16 közé. A Manchester Unitedet a másodosztályú Middlesbrough hozta zavarba.

A Chelsea szombaton (2022.02.05.) hosszabbítás után (1-1, 1-1) 2-1-re legyőzte hazai pályán a harmadosztályú Plymouth Argyle-t az angol FA-kupa 4. fordulójában. Marcos Alonso szerezte a döntő gólt (105.+1), mielőtt a Chelsea kapusa, Kepa büntetőt hárított a rendkívül drámai záró szakaszban.

Chelsea Tuchel edző nélkül
Thomas Tuchel edző korábban covid pozitív lett, és a pálya szélén az asszisztensét, Arno Michels-t váltotta a mérkőzés idejére.